COCO 2021 - tickets coming soon
COCO 2021 - tickets coming soon
Cart 0

J19 Winners

Team Bog Hole

1st - Mud Runners

Jonathan Collins - Black Diamond

Sean Livett - Sydney Jeep

Matthew Scanlan - Blue Mountains

2nd - Mud Monkeys

Reece Warnecke - Macarthur

Robert Benge - Nepean

Matthew Patten - Macarthur

3rd - Mud Nuts

Scott Williamson - Nepean

Robert Burbridge - Nepean

Thomas McIlhatton - Nepean

Hill Climb - Locked

1st -Galvin Belk - Illawarra Suzuki

2nd -Steve Smith - Southern Tablelands

3rd - Matt Dunstan - Black Diamond

Hill Climb - UnLocked

1st - Shane McClymont - Sydney District / Crossed Up

2nd - Sally Jensen - Southern Tablelands

3rd - Tara Mclaughlin - Southern Tablelands

Night Mud Races

1st - Shane McClymont - Sydney District / Crossed Up

2nd - Nigel ward - Sydney District

3rd - No Place was recorded

FUNKANA - All Sorts to Sort

1st - Anthony Collins - Black Diamond

2nd - Jonathan Collins - Black Diamond

3rd - Caleb Scanlan - Blue Mountains

FUNKANA - Cath & Kim Look at Me

1st - Allan Eccleston - Illawarra Suzuki

2nd - Glen Coddington - Sydney Districts

3rd - Rodney Speechley - Blue Mountains

FUNKANA - The Tighter the Better

1st - Shane Loder - Blue Mountains

2nd - Craig Thomas - Triple Diamond

3rd - Robert Howes - Black Diamond

FUNKANA - Zipper

1st - Steve Smith - Southern Tablelands

2nd - Ryan McIntosh - Black Diamond

3rd - Matt Dunstan - Black Diamond

FUNKANAOverall Winners

1st - Shane Loder - Blue Mountains

2nd - Jonathan Collins - Black Diamond

3rd - Anthony Collins - Black Diamond

TEAM CHALLENGE

1st - Nepean 4WD Club

2nd - Port Hunter 4x4 Club

3rd - Southern Tablelands 4WD Club

MISC AWARDS

Broken Car Award - Craig Thomas - Triple Diamond

Participation Award - Try Again next year - Sean Livett - Sydney Jeep

Appreciation Award - Services to 4WD NSW/ACT

- Lee Dunstan - Black Diamond

- Nicole Douglas - Black Diamond

FLEX RAMP

1st - Steve Smith - Southern Tablelands

BMX RACES 5 – 10 years

1st - Zach - Triple Diamond

2nd - Jett Smith - Triple Diamond

3rd - Brooke Butler - Triple Diamond

BMX RACES 11- 16 Years

1st - Adam Thorn - Black Diamond

2nd - Jed - Camping With Families

3rd - Edward - Camping With Families

BMX RACES - Open

1st - Ryan McIntosh - Black Diamond

2nd - Stuart Smith - Triple Diamond

3rd - Amanda - Triple Diamond